УНІВЕРСИТЕТИ НІДЕРЛАНДІВ ЗМЕНШУЮТЬ ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ

26.05.2022

Джерело: nos.nl

 

Представник організації «Університети Нідерландів» Рубен Пуйларт повідомив, що плата за навчання в дослідницьких університетах та університетах прикладних наук для українців буде суттєво знижена.

 

З його слів, багато нідерландських університетів відчули, що мають щось зробити, щоб допомогти студентам, які приїхали з України, де йде війна.

 

Усі 14 голландських дослідницьких університетів знизять плату за навчання для українських абітурієнтів на майбутній навчальний рік.

 

Якщо в даний час наші студенти сплачують за навчання в цій країні від 6 тисяч євро і більше, то вартість навчання в наступному році становитиме для них всього 2209 євро.

 

Варто також пам’ятати, що нинішні українські студенти сплачують вступний внесок, що зазвичай становить від 10 000 до 15 000 євро, який йде на оплату  навчання, житла та харчування.  Який розмір вступного внеску буде у наступному році – поки невідомо.

 

«Нам важливо забезпечити не лише безпеку, а й психологічний комфорт абітурієнтів, які покинули Україну, тому що вони опинилися в невизначеній ситуації», каже ректор Університету Нідерландів Пітер Дуйзенберг.

 

Незважаючи на те, що голландські університети мають на це надзвичайні кошти, вони закликають уряд Нідерландів взяти на себе частину відповідальності, надавши українським студентам допомогу на проживання.

 

Довідково: майже 20 випускників Мовної школи «STARt» навчались та навчаються в університетах цієї країни: https://www.star.rv.ua/graduates

 

Якщо вас зацікавила вказана інформація, ми допоможемо вам:

- вдосконалити англійську чи німецьку мови;

- підготуватися до міжнародного іспиту IELTS (англійська мова) та іспитів Goethe-Institut (німецька мова);

- отримати іншу інформацію щодо навчання в Нідерландах та Німеччині.

 

Більше інформації: 067 349 76 22 (Viber, Whats App).

  • Поділитись

Зареєструватися на on-line зустріч