Екзамени та сертифікати

Англійська мова

Щоквітня та щолистопада кожного року наші випускники складають іспит IELTS Academic або IELTS General та отримують міжнародний сертифікат, який засвідчує найвищий рівень володіння англійською мовою. Він вимагається під час зарахування на навчання до англомовних вузів світу, працевлаштуванні в міжнародні компанії, еміграції до англомовних країн тощо. Зазначений сертифікат є найбільш поширеним у світі, оскільки визнається більш ніж 9000 організаціями у 135 країнах світу.

Завдяки партнерській співпраці з Британською Радою в Україні учні НЦ "STARt" складають вказаний іспит у м. Рівне!

Важливо! Під час підготовки до складання іспиту потрібно обов’язково знати, який саме сертифікат IELTS Вам потрібен (Academic чи General), а також - який мінімальний бал Ви зобов’язані набрати на іспиті. Вказані вимоги враховуються під час планування та проходження Вами навчання в НЦ «STARt», оскільки впливають на його тривалість та вартість.

Дізнатися більше про кількість, тривалість та вартість занять.

Німецька мова

Підготовватися до іспитів Goethe-Institut рівня А1 - В2 Ви також можете в НЦ «STARt». Вказані іспити широко відомі у всьому світі, а отримані сертифікати визнаються роботодавцями та освітніми установами багатьох країн світу в якості документу, який підтверджує рівень мовної кваліфікації.

Дізнатися більше про кількість, тривалість та вартість занять.

Польська мова

Ми гарантуємо школярам якісне навчання ЛИШЕ ПРОТЯГОМ ОДНОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ, готовність до складання іспиту та отримання сертифікату з польської мови рівня В2!

Іспити проводяться в польських і зарубіжних центрах підготовки, як правило тричі на рік: навесні, влітку й восени.

Сертифікат видається Національною комісією з атестації рівня знання польської мови та є дійсним при вступі на навчання до польських університетів.

Важливо! Наявність сертифіката звільняє абітурієнтів від підготовчих мовних курсів перед початком навчання в університеті.

Дізнатися більше про кількість, тривалість та вартість занять.