Навчання за кордоном

 • Навчання за кордоном

  Окрім повноцінної високоякісної підготовки до міжнародних мовних іспитів, ми та наші партнери гарантуємо повну інформаційну, візову та іншу підтримку при підготовці необхідних документів та зарахуванні до обраних Вами університетів.

  Ми пропонуємо:

  Навчання в університетх Нідерландів

  Висока якість освіти у цій країні є загальновизнаним фактом. Зверніть увагу на рейтинги найкращих університетів світу! Перші позиції в них займають представники США. На другому місці - вузи Великобританії. На третьому - університети Голландії та Німеччини. При цьому вартість навчання та проживання в цій країні є набагато доступнішими ніж в США та Британії.

  Крім того, диплом голландських університетів гарантує українським випускникам швидке працевлаштування, а перша заробітня платня, яка є не меншою 2250 євро в місяць, поверне інвестовані в освіту кошти на протязі одного-двох років після закінчення навчання. 

  І ще один дуже важливий момент: у Голландії - дійсно доступні, комфортні умови проживання та дійсно європейська безпека!

  Навчання в університетах Німеччини

  Починаючи з січня 2014 року ми пропонуємо вступ на навчання до університетів Німеччини. Маючи багаторічний досвід, наші партнери в цій країні допоможуть Вам підготувати документи не тільки швидше і дешевше, а й з такою якістю, що їх приймуть у більшості університетів та обов’язково надішлють Вам запрошення на навчання. Вам особисто потрібно лише подати заявку і піти в посольство. На всіх інших етапах Ви отримаєте необхідну підтримку та консультації.

  Навчання в університетах Польщі

  Освіта в Польщі відповідає усім європейським стандартам, а диплом студентів, що отримали вищу освіту в Польщі, приймається в усіх країнах Європи, тобто є загальноєвропейським. Під час навчання у вузах Польщі є можливість пройти практику і стажування, в тому числі за кордоном Польщі. Іноземні студенти нарівні з поляками мають можливість брати участь у багатьох міжнародних програмах обміну студентами як під час навчання, так і після його закінчення, підвищуючи свою кваліфікацію в багатьох країнах Євросоюзу. Практично кожен з вищих навчальних закладів Польщі в рамках програм обміну має угоди з вузами таких держав як: Великобританія, Німеччина, Франція, Іспанія, Канада, Бельгія, Швеція, Ірландія, Китай, Австралія, Люксембург, а також США.

  Написати

Дізнатися більше про умови навчання.

Дізнатися більше про кількість, тривалість, та вартість навчання..