ЗАПРОШУЄМО УЧНІВ 9 - 11 КЛАСІВ, СТУДЕНТІВ ТА БАТЬКІВ НА ПРЕЗЕНТАЦІЮ НОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ПРОГРАМ!

29.08.2017
Мета програм - допомогти старшокласникам та студентам отримати в найкоротші терміни якісну освіту, престижну роботу та побудувати успішну кар'єру, як в Україні так і за кордоном. Програми, які будуть представлені - це результат співпрації НЦ "STARt" з міжнародними освітніми установами (Гете-інститут в Україні, Британська Рада в Україні), а також - результат дослідницької роботи НЦ "STARt".
 
Короткий опис програм:
Навчальна програма № 1: "Іноземні мови для учнів середніх класів (оновлено)". Навчання сплановане таким чином, аби учні змогли опанувати шкільну програму не пізніше 9 класу (рівень В1). У 10-11 класах на старшокласників  чекатимуть: вивчення іноземних мов до рівня С1; пошук та здобуття грантів чи стипендій на навчання; практична робота над втіленням реальних проектів (див. Програми № 3 та № 4).
 
Навчальна програма № 2: "Міст до вищої освіти в Німеччині". Це стипендіальна програма Уряду Німеччини, яка передбачає безкоштовну доуніверситетську підготовку школярів на базі НЦ "STARt", та зарахування до німецьких вузів одразу після 11 класу, також на безкоштовну форму навчання.

 

Навчальна програма № 3: "Школа абітурієнта". Основними перевагами цієї програми є вивчення 2-х іноземних мов до найвищого рівня (англійська - обов'язково; німецька або польська - на вибір); самостійний вибір сучасної спеціальності, університету; підготовка документів на зарахування та отримання грантів чи стипендій на навчання. 

 

Навчальна програма № 4: "Школа фандрейзера". Дана програма також передбачає вивчення 2-х іноземних мов та здобуття грантів чи стипендій на навчання. Разом з тим, навчання буде акцентовано на практичній роботі над конкретними проектами у сфері малого бізнесу та пошук фінансування на їх втілення з допомогою коштів ЄБРР, «Horizon - 2020», «COSME», «Креативна Європа», «U - lead з Європою» та ін. Під керівництвом досвідчених викладачів (в т.ч. доктора економічних наук, професора НУВГП) старшокласники отримають не лише вагомі переваги для вступу до університетів країн ЄС, а й в найкоротші терміни зможуть отримати престижну високооплачувану роботу, або розпочати втілення власного проекту!
 
НАШІ ПЕРЕВАГИ:
  • Високі стандарти викладання, які визнані міжнародними освітніми організаціями (Гете-інститут в Україні, Британська Рада в Україні); співпраця з іншими освітніми компаніями: "mitOst" (Німеччина), EURO STUDY TRAVEL (Польща) та ін.
  • Ми маємо досвід та гучні успіхи наших випускників: з 2009 року наші вихованці успішно вступають на навчання до престижних вітчизняних та іноземних вузів, а також працевлаштовуються до відомих національних та міжнародних компаній (http://star.rv.ua/graduates).
  • Найголовніше - наші викладачі! Вони мають досвід, вагомі здобутки та постійну мотивацію до професійного зростання. В нинішньому навчальному році до нас вперше приєдналися педагоги з науковим ступенем "доктор наук" та "кандидат наук".
 
ЗАПРОШУЄМО НА ЗУСТРІЧ!
02 вересня 2017 року
11.00: для учнів 9 - 11 класів та батьків
13.00: для учнів 1 - 8 класів та батьків
 

ОБИРАЙ ПЕРЕВІРЕНИХ!

 
  • Поділитись