У РІВНОМУ ВПЕРШЕ ПРОВЕДЕНО ІСПИТ IELTS З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ!

14.06.2018
Найцікавіше (в тезах):
1. Іспит приймали екзаменатори Британської Ради в Україні, які мають акредитацію «Cambridge English» - Олександра Поліщук (Україна) та Martin Adam Ogilvi (Британія).
2. Саме завдяки Олександрі та Мартіну атмосфера екзамену була настільки дружньою та доброзичливою, що дехто навіть і не усвідомив, що складав «найкрутіший» у світі іспит з англійської мови))).
3. Неймовірно але факт! Батько Мартіна - уродженець м. Рівне!!!
4. Складали іспит школярі, студенти, аспіранти та викладачі навчальних закладів з мм. Рівне, Луцьк та Хмельницької області. Вони планують продовжити навчання та наукову роботу в Україні, Польщі, Німеччині, Голландії, Норвегії.
5. Всі кандидати продемонстрували високий рівень підготовки з англійської мови («читання-слуханя-говоріння-письмо») та отримали міжнародні сертифікати рівня В2 та С1 (більше про сертифікат IELTS тут: http://star.rv.ua/news/ispyty-ta-sertyfikaty-ielts-u-rivnomu).
6. Процес та підсумки іспиту були бездоганними та не спричинили оскарження його результатів через спірні завдання чи технічне забезпечення!)))
7. Наступний іспит IELTS у м. Рівне заплановано на першу декаду травня 2019р. Підготуватись до нього можна в НЦ «STARt» та «Центрі міжнародних освітніх програм для школярів» при Рівненській гуманітарній гімназії (більше інформації незабаром). Запис на навчання вже відкрито. Початок занять 03 вересня 2018р.
8. Щиро вдячні школярам м. Рівне та їх батькам за вірність та прихильність до НЦ «STARt»!!! Наступний іспит IELTS у м. Рівне - саме для Вас!!!
Більше інформації за тел.: 098 846 91 20, 099 532 73 01
  • Поділитись