ПЛАНУЄТЕ ОТРИМАТИ РОБОТУ В НІМЕЧЧИНІ?

13.12.2018
Як відомо, влада Німеччини планує спрощення процедури працевлаштування громадян тих країн, які не є членами ЄС. За прогнозами експертів, у разі внесення поправок в німецьке міграційне законодавство, багато українців поїдуть працювати до Німеччини, оскільки зарплата у цій країні в 2-3 рази більше ніж, наприклад, у Польщі. Єдиною перешкодою для трудових мігрантів з України може стати незнання німецької мови, оскільки працевлаштування передбачає володіня мовними навичками на високому рівні для висококваліфікованої роботи, та на елементарному рівні - для робітничих спеціальностей.
Саме для тих рівнян, які в найближчому майбутньому планують отримати тимчасову роботу в найбагатшій країні Європи ми пропонуємо курс вивчення німецької мови "з нуля".
Як передбачається, навчання розпочнеться у січні 2019 р. та триватиме до 30 червня 2019 р. За цей час слухачі опанують іноземну мову на рівні А1 - А2, а також складуть іспит та отримають сертифікат Гете - Інституту, необхідний для отримання дозволу на роботу. (Бажаючі також можуть вдосконалити свої мовні навички до рівня С2).
Заняття відбуватимуться двічі на тиждень.
Тривалість одного заняття: 3 академічні години (2 год. 15 хв.).
Вартість: 40 грн./1 академ.год.
Якщо Вас зацікавила вказана інформація - чекаємо на організаційну зустріч, яка відбудеться 18 грудня п.р., о 18.00, за адресою: м. Рівне вул. Пушкіна 17, каб. № 33 (Школа № 15).
Довідка: Навчальний центр "STARt" є єдиною у м. Рівне приватною мовною школою-партнером Гете-Інституту в Україні у викладанні німецької мови: https://www.goethe.de/ins/ua/uk/ueb/koo/slz.html
Більше інформації за тел.:
098 846 91 20
099 532 73 01

 

  • Поділитись