IELTS 2019 у м. Рівне

30.01.2019
18 травня 2019 р. у м. Рівне, представники Британської Ради в Україні прийматимуть черговий іспит IELTS з англійської мови, який, нагадаємо, є одним з найбільш популярних та найбільш авторитетних у світі.
Проте, перед тим як запросити рівнян підготуватися та скласти цей іспит, пропонуємо дізнатися про зміни у житті випускників НЦ «STARt», які склали його у травні 2018р.
Ото ж!
Наші дорослі слухачі - отримали чудовий поштовх в кар’єрі та науковій діяльності: Родіон – став менеджером відомої державної компанії, Наталія – доцентом в рідному НУВГП, а Олексій (як аспірант НУВГП) - учасником міжнародного проекту за участю науковців Норвегії, Німеччини та Білорусі.
П’ятеро наших учнів обрали для навчання іноземні вузи: Володимир та Роман – в Польщі, Орій - в Італії, Соломія – в Німеччині, Андрій - в Нідерландах.
Дарина, Вікторія, Єлизавета, Анастасія та Юлія «закрили екстерном» англійську мову в вітчизняних університетах (звільнені від занять з англійської). В наступному навчальному році (на другому курсі) вони також планують стати учасниками міжнародних англомовних грантових чи стипендійних програм, або ж учасниками партнерських програм з навчання по обміну.
Ми вітаємо наших випускників з цим успіхом!!! Щиро бажаємо Вам нових перемог у житті, навчанні та кар'єрі!
Запрошуємо всіх бажаючих підготуватися та скласти всесвітньовідомий іспит IELTS у м. Рівному!
Більше про долю випускників НЦ «STARt» тут: http://www.star.rv.ua/graduates

 

 

  • Поділитись