ГРАНТИ ТА СТИПЕНДІЇ НА НАВЧАННЯ. ХТО ПРОПОНУЄ У РІВНОМУ?

7.09.2017
У 2017 році школярі та студенти м. Рівне отримали додаткові можливості здобути вищу освіту за допомогою грантових та стипендіальних програм країн Євросоюзу. 
Першою такою можливістює є програма Уряду ФРН "Міст до вищої освіти в Німеччині». Вона передбачає безкоштовну довузівську підготовку старшокласників у м. Рівне та їх подальше зарахування до університетів Німеччини, одразу після закінчення 11 класу. Учасниками «Мосту…» можуть бути учні 9-х класів, які мають сертифікат з німецької мови рівня А2 та демонструють успіхи у вивченні математики, інформатики, природничих,  технічних дисциплін. Зареєструватися претенденти можуть на сайті Гете-Інституту в Україні: https://www.goethe.de/ins/ua/uk/spr/eng/sbr.html. Довузівську підготовку здійснює школа-партнер Гете-Інституту в м. Рівному - Навчальний центр «STARt» (м. Рівне, вул. Пушкіна, 17).
 
Однак... Набагато більше можливостей відкриваються перед учнями 10-11 класів. Вони мають змогу отримати практичні навички зі здобуття грантів та стипендій, яких у світі є безліч (бюджет лише європейської програми «Еразмус+» становить понад 14 млрд. євро). Інтенсивний курс занять передбачає: 
  • вивчення англійської мови та складання іспиту IELTS  (першочергова умова участі а програмах);
  • вивчення іншої європейської мови (додаткова конкурентна перевага претендентів);
  • навички самостійного пошуку університетів, сучасних навчальних та стипендіальних програм;
  • навички самостійної підготовки документів на зарахування до вузів та для отримання грантів чи стипендій на навчання у них;
  • навички успішного проходження співбесіди; тощо.
Практичний курс впрваджено в школі-партнері Британської Ради в Україні - НЦ «STARt» (м. Рівне, вул. Пушкіна, 17).
 
Як сподіваються ініціатори нових програм, вони допоможуть старшокласникам та студентам здобути якісну вищу освіту в Україні та країнах Євросоюзу. А це, в свою чергу, відкриває неймовірні можливості у працевлаштуванні до відомих вітчизняних та міжнародних компаній, яких все більше й більше з’являється в Україні, у зв’язку з набранням чинності Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.
 
Набір старшокласників та студентів на 2-й потік - триває.
Завершення навчання - 05 травня 2018р.  
Більше інформації:
098 846 91 20
099 532 73 01
  • Поділитись